Novar Poliklinik Hakkında

Güven, Kalite ve Hijyen
Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 yılında hizmet vermeye başlamış olup devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün öncü kuruluşu ve markası olmuştur. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan Özel Novar Poliklinikleri, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı son teknoloji sistemler ile üretilmiş cihazlara sahip, uzman kadrosuyla kişiye özel tedavi ve hizmetler sunan, medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezidir.

Novar Poliklinik Değerleri

Lazer Epilasyon ve cilt uygulamaları ile birçok kullanıcıya hizmet sunan Novar Poliklinikleri, sağladığı başarılı sonuçlar ile lazer epilasyon konusunda akla gelen ilk sağlık merkezlerinden biridir. Tüm uygulamalarımızda hijyene son derece önem vermekte ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.

Üstün Kaliteli Hizmet

Tüm uygulamalarımızda hijyene son derece önem vermekte ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.
Lazer Epilasyon uygulamaları ile birçok kullanıcıya hizmet sunan kliniğimiz almış olduğu başarılı sonuçlar ile lazer epilasyon konusunda akla gelen ilk sağlık merkezlerinden biri haline gelmiştir.